Projekty domov Martin


Projekty domov, ktoré nájdete v našom portfóliu domov, sú mimoriadne obľúbené medzi všetkými vekovými kategóriami. Dôvodov je mnoho, no najvýraznejší je fakt, že prinášame kvalitu za bezkonkurenčnú cenu. Získajte projekty rodinných domov na mieru či poradenstvo od skúsených odborníkov z dielne Architektual. Čo u nás nájdete?

Projekty rodinných domov v meste Martin

Vytvárame projekty domov, ktoré sú chytré, funkčné a dizajnovo nadčasové. Hľadáte projekt moderného bungalovu do tvaru L? Alebo skôr túžite po viacgeneračnom poschodovom dome? Potrebujete projekt na drobnú stavbu alebo len hľadáte odpovede na vaše otázky? Toto všetko a ďaleko viac ponúka architektonické štúdio Architektual

Architektonická štúdia

Architektonická štúdia je základným pilierom na vytvorenie projektu rodinného domu. Spoločne s vami kladieme naň veľký dôraz, keďže sa od neho neskôr odvíjajú ďalšie fázy prípravy projektu domu. Kvalita, originalita a dôveryhodnosť - to je Architektual.

Poskytujeme detailné poradenstvo na všetky naše projekty domov od štúdie až po samotnú realizáciu. 

Realizačný projekt: Dôraz na všetky detaily počas stavby

Stavte na spoľahlivého partnera pri realizácii stavby domu. Uvedená dokumentácia spolu s projektom domu predstavuje ideálny postup prác pre stavebníka i stavbára. Zverte sa do našich rúk - úspech je zaručený.

Interiér: Dokonalé bývanie

Áno, aj taký môže byť váš nový domov. V jednoduchosti je krása a čas je vždy najdôležitejší element. Nechajte preto riešenie interiéru na nás a užívajte si nový domov bez námahy. Vaše špeciálne požiadavky zahrnieme do projektu domu a vy môžete okamžite bývať. Dohodnite si nezáväznú konzultáciu a nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí vám ušijú domov na mieru. 

Inžiniering alebo vybavenie stavebného povolenia

Vybavenie stavebného povolenia (inžiniering) sa vie natiahnuť aj na mesiace či dokonca roky. Nechajte celý proces riešenia na nás a my za vás vybavíme všetky potrebné úkony, aby sa váš projekt domu mohol realizovať v krátkom čase. 

Pohodlne a kedykoľvek

Len s kvalitným projektom domu, pútavým riešením a racionálnou dispozíciou môžete byť krok pred susedmi. Kontaktujte nás a presvedčte sa. Svojim klientom sme k dispozícii každý pracovný deň na tel. čísle +421 911 367 607 a mailom na info@architektual.sk. 


Získajte cenovú ponuku ešte dnes! Ako na to ?

Projekty domov - Martin: pri tvorbe projektov domov je ideálnou voľbou osobné stretnutie. Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom. Radi vás uvidíme.:)

Doplnkové služby

Nevyhnutnou súčasťou k projektu domu sú doplnkové služby, ktoré vám radi pomôžeme vybaviť. Samotná stavba domu si vyžaduje:

  • geometrické zameranie
  • stavebný dozor
  • energetický certifikát
  • autorský dozor